O FIRMIE

TRADYCJA DOŚWIADCZENIE JAKOŚĆ

MASTERSTONE to nowoczesne przedsiębiorstwo, które łączy doświadczenie z zaawansowaną technologią.  Sekretem sukcesu firmy jest nie tylko perfekcyjna jakość wykonanych i zamontowanych produktów, ale przede wszystkim troska o klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. Z tych powodów w 2022 roku firma zerwała więzy z tradycyjnym kamieniarstwem na rzecz wyłącznej produkcji towarów budowlanych. Ograniczenie oferty i wąska specjalizacja pozwoliło osiągnąć jeszcze większą jakość wykonywanych produktów, wśród których dominują blaty kuchenne i łazienkowe. Poza tym firma produkuje szeroką gamę wzorów stołów i stolików oraz parapety i schody kamienne. Produkty MASTERSTONE to synonim najwyższej jakości i perfekcji montażu. Pracownicy natomiast to ludzie z pasją i empatią, dla których klient jest najważniejszy.  

DORADZTWO PRODUKCJA MONTAŻ

Rosnące wymagania klientów, wymusiły zmiany standardów i procedur funkcjonowania przedsiębiorstw w branży kamieniarskiej. W miejsce małych firm rzemieślniczych, produkujących głównie nagrobki, powstały wyspecjalizowane przedsiębiorstwa.  MASTERSTONE – blaty kamienne – to nowoczesne przedsiębiorstwo z nowoczesnym zarządzaniem.  Kompetentna kadra kierownicza i kompetentna załoga, nowoczesne maszyny i urządzenia, szeroki wybór materiałów, jakość materiałów, krótkie terminy realizacji zleceń to podstawy sukcesu.  Do tego grzeczna i miła obsługa oraz empatia na każdym etapie realizacji zlecenia, czyli… :-) MASTERSTONE z Bielska-Białej.

OBSŁUGA KLIENTA to nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiału na blat, ale także w zakresie doboru akcesoriów (zlewozmywak, baterie, płyta) i ustalenia harmonogramu prac.  Celem obsługi jest wybór najlepszych rozwiązań, zgodnych z oczekiwaniami klienta zapewniając satysfakcję i dumę na lata.

PRODUKCJA to nowoczesny park technologiczny oparty na precyzyjnych maszynach CNC oraz doświadczonej załodze, której trzonem są pracownicy z ponad dwudziestoletnim stażem pracy.

MONTAŻ małych i dużych zleceń wykonują wyspecjalizowane zespoły, gwarantując oczekiwany rezultat.  Montażyści MASTERSTONE to profesjonaliści z empatią, którzy z dbałością traktują nie tylko materiał, ale przede wszystkim klienta i jego własność.

Bogato zaopatrzony magazyn to w głównej mierze zasługa własnego importu. Duży wybór i różnorodność materiałów zachwyca nie tylko klientów indywidualnych, ale także projektantów wnętrz i studia kuchenne. W magazynie dominują granity, konglomaraty kwarcowe (kwarcogranity) i kwarcyty naturalne.

MASTERSTONE


To wykwalifikowana i doświadczona załoga oraz nowoczesna produkcja oparta na urządzeniach CNC, które pozwalają nie tylko zwiększyć wolumen produkcji, ale  przede wszystkim dokładność wykonania.