O FIRMIE

RADYCJA DOŚWIADCZENIE JAKOŚĆ

MASTERSTONE kontynuuje 74 letnią tradycję kamieniarską od czasu gdy w 1947 roku działalność otworzył Jan Dziubek senior dziadek Arkadiusza, współzałożyciela firmy.

Przez wiele lat firma produkowała nagrobki, parapety, posadzki i schody niemal wyłącznie z lastriko. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia lastriko ustąpiło miejsca produktom z kamienia naturalnego.   Dzisiaj MASTERSTONE jest firmą łączącą tradycję z najbardziej zaawansowaną nowoczesną technologią.

MASTERSTONE to doświadczona załoga, której trzonem są pracownicy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. To wyspecjalizowane zespoły montażowe wykonujące małe i duże zlecenia z precyzyjną dokładnością. 

Firma wytwarza wszystkie produkty z kamienia i kompozytów, ale podstawą produkcji są blaty kuchenne i łazienkowe oraz schody wewnętrzne i zewnętrzne.

MASTERSTONE to nowoczesny park technologiczny oparty na precyzyjnych maszynach CNC, to małe i duże zamówienia realizowane przez wyspecjalizowane zespoły montażowe.

MASTERSTONE to nie tylko produkcja i montaż, ale także sprzedaż hurtowa kamiennych płyt granitowych i kompozytowych głównie kwarcogranitów i konglomeratów marmurowych.

 

1947r.

MASTERSTONE
To wykwalifikowana i doświadczona załoga oraz nowoczesna produkcja oparta na urządzenizch CNC, które pozwalają nie tylko zwiększyć wolumen produkcji, ale  przede wszystkim dokładność wykonania.